زبان/ Language :
متن خبر
گزارش جلسه گردهمائی اعضاء انجمن واردکنندگان مواد غذائی و آشامیدنی

 

حاضرین : تعداد 92 نفر از واردکنندگان مواد غذائی و آشامیدنی (مدیرعامل ، عضو هیئت مدیره ، قائم مقام ویا نماینده شرکت های عضو انجمن ) 

میهمانان از ساعت  19:15 لغایت 20 در محل حاضر و راس ساعت 20:15  جناب آقای فرشچیان( نایب رئیس هیئت مدیره) ضمن خوشامدگویی به حضار و اعلام برنامه رسمیت جلسه را اعلام نمودند.

در ادامه گزارش عملکرد هیئت مدیره انجمن و گزارش مالی سال 1393 توسط جناب آقای به پور (نایب رئیس دوم هیئت مدیره) قرائت گردید.

و در ادامه جناب آقای مناقبی (رئیس هیئت مدیره انجمن) در خصوص برخی مسائل و مشکلات و نیز مشکل رهن و یا اجاره مکان دفتر اداری انجمن مطالبی را مطرح فرمودند که در پایان مقرر گردید اعضاء جهت استقرار محل انجمن مبالغی را بعنوان قرض الحسنه در اختیار انجمن قرار داده تا جهت رفع مشکل اقدام گردد.

برخی از اعضاء نیز مشکلات و مسائل خود را مطرح نمودند .

همچنین جناب آقای موحد اعلام نمودند منابع مالی را می توان ازطریق اتاق بازرگانی نیز پیگیری نمود. و جناب آقای مناقبی در پاسخ به ایشان طولانی بودن مراحل اداری این موضوع و اینکه در حال حاضر انجمن با این مشکل روبرو می باشد را مطرح نمودند و همچنین عنوان نمودند در صورت توافق با اتاق بازرگانی و دریافت مبلغی از آن محل کل دریافتی از اتاق ایران به تناسب به اعضاء بازگردانده خواهد شد.

آقای شفیق مدیرعامل و آقای بدری مدیر بازرگانی شرکت پترواکسیرکیش در این مراسم حضور به هم رسانده بودند. 

گردهمائی اعضاء انجمن پس از صرف شام در ساعت 22:15 به پایان رسید.

 


نوشته شده توسط : admin
تعداد بازدید : 723
 

بازگشت