زبان/ Language :
درباره پترو اكسير كيش

شرکت بازرگانی پترواکسیر کیش در راستای اهداف و سیاست‌های اقتصادی صاحبان سهام خود با ایجاد فعالیت‌های اقتصادی سودآور در عرصه‌های اقتصادی در تاریخ 12/10/1390 تاسیس و تحت شماره 9735 در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی منطقه آزاد کیش به ثبت رسید. موضوع فعالیت شرکت در یک نگاه کلی عبارتست از: انجام هرگونه فعالیت اقتصادی (صنعتی، تولیدی و خدماتی) بالاخص بازرگانی به صورت واردات و صادرات برای شرکت های داخلی و خارجی خصوصاً در حوزه کالاهای اساسی (Commodities) به همراه انجام فعالیت‌های بازرگانی در سایر حوزه‌های سودآور از جمله صنایع پتروشیمی و صنایع پایین دستی آن، حمل و نقل، ترخیص و انبارداری، سرمایه گذاری و مشارکت در شرکت‌ها و پروژه های بازرگانی که از تاریخ 01/04/1391 رسماً فعالیت خود را شروع نموده است.

اخبار جدید
مشکلات صادرات پتروشیمی بیش از تولید است

  مهم ترین مشکل صنعت پتروشیمی عدم یکپارچگی درفروش محصولات است واگر یکپارچگی درصادرات به وجود نیاید خریداران در دنیا روی محصولات پتروشیمی ایران حساب نخواهند کرد.

  ادامه...

صادرات پتروشیمی به کام دلال‌ها/سابیک و آرامکوی عربستان مرجع قیمت‌گذاری محصولات

  عضو هیات مدیره اتحادیه صادرکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی گفت: در حال حاضر ما 8 میلیون تن ال پی جی تولید می کنیم و هر سال هم به این میزان اضافه می شود ولی قیمت آن را در خلیج فارس آرامکوی عربستان تعیین می کند.

  ادامه...

آماده عرضه محصولات پتروشیمی ایران در اروپا هستیم

مدیرعامل شرکت بازرگانی پتروشیمی گفت: آمادگی داریم تا در آلمان، بریتانیا و تمام اروپا محصولات پتروشیمی تولیدی ایران را عرضه کنیم.

  ادامه...

ایران توانایی عرضه محصولات پتروشیمی به اروپا را دارد

  مدیرعامل شرکت بازرگانی پتروشیمی، از اعلام آمادگی مجتمع های پتروشیمی برای عرضه محصولات تولیدی به آلمان، بریتانیا و اروپا خبرداد.

  ادامه...

حضور شرکت پترو اکسیر کیش در کنفرانس ایالت بایرن کشور آلمان

 شرکت پترو اکسیر کیش و شرکت صنایع غذایی 777، به دعوت بخش کشاورزی و صنایع غذایی ایالت بایرن کشور آلمان در شهر مونیخ در کنفرانسی که با سخنرانی وزیر کشاورزی آن ایالت آغاز شد، شرکت نمودند.

  ادامه...

صفحه 7 از 12اولين   قبلي   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدي   آخرين   

فروش فیلم استرچ پلی اتیلن
تماس با ما

تماس با ما

آدرس دفتر بازرگاني شركت: تهران، بزرگراه آفريقا، نبش خيابان نهم گاندي، پلاك 38، طبقه ششم، واحد 28

تلفكس: 88887991 - 88787299

 

 

کاتالوگ

دانلود کاتالوگ

جهت دریافت کاتالوگ و خدمات شرکت بازرگانی پترو اکسیر کیش بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود