زبان/ Language :
درباره پترو اكسير كيش

شرکت بازرگانی پترواکسیر کیش در راستای اهداف و سیاست‌های اقتصادی صاحبان سهام خود با ایجاد فعالیت‌های اقتصادی سودآور در عرصه‌های اقتصادی در تاریخ 12/10/1390 تاسیس و تحت شماره 9735 در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی منطقه آزاد کیش به ثبت رسید. موضوع فعالیت شرکت در یک نگاه کلی عبارتست از: انجام هرگونه فعالیت اقتصادی (صنعتی، تولیدی و خدماتی) بالاخص بازرگانی به صورت واردات و صادرات برای شرکت های داخلی و خارجی خصوصاً در حوزه کالاهای اساسی (Commodities) به همراه انجام فعالیت‌های بازرگانی در سایر حوزه‌های سودآور از جمله صنایع پتروشیمی و صنایع پایین دستی آن، حمل و نقل، ترخیص و انبارداری، سرمایه گذاری و مشارکت در شرکت‌ها و پروژه های بازرگانی که از تاریخ 01/04/1391 رسماً فعالیت خود را شروع نموده است.

اخبار جدید
پژوهش و فناوری پتروشیمی و اسپک تفاهمنامه همکاری امضا کردند

 تفاهمنامه همکاری مشترک میان شرکتهای پژوهش و فناوری پتروشیمی و اسپک در زمینه توسعه دانش فنی و تجاری سازی کاتالیستها و فرآیندهای پتروشیمی به امضای اسماعیل قنبری و مهدی شریفی نیک نفس رسید.

  ادامه...

گزارش تصویری حضور شرکت پترو اکسیر کیش در دهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست

دهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست یکشنبه 29 فروردین ماه به کار خود پایان داد. شرکت بازرگانی پتروشیمی و شرکت پترواکسیرکیش در سالن 8 غرفه 104 در نمایشگاه بین المللی جمهوری اسلامی ایران حضور بهم رسانده بودند.

  ادامه...

هاب صادرات محصولات پتروشیمی ایران در اتریش ایجاد می شود

مدیرعامل شرکت بازرگانی پتروشیمی با اشاره به امضای تفاهمنامه با یک شرکت اتریشی گفت: براساس این تفاهمنامه یک هاب با هدف صادرات محصولات پتروشیمی ایران به کشورهای هدف ایجاد می شود.

  ادامه...

اهدا تندیس به شرکتهای برتر دهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست

طی مراسمی در محل دهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست، لوح تقدیر و تندیس ایران پلاست به جناب آقای دکتر شریفی نیک نفس مدیریت محترم عامل شرکت بازرگانی پتروشیمی به عنوان حامی این نمایشگاه اهدا شد.

  ادامه...

حضور شرکت بازرگانی پتروشیمی (PCC) در دهمین نمایشگاه ایران پلاست

دهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست از ۱۰ صبح امروز چهارشنبه ۲۵ فروردین ماه به طور رسمی آغاز به کار کرد. شرکت بازرگانی پتروشیمی و شرکت پترواکسیرکیش در سالن 8 غرفه 104 در نمایشگاه بین المللی جمهوری اسلامی ایران حضور بهم رسانده اند.

 
  ادامه...

صفحه 10 از 12اولين   قبلي   3  4  5  6  7  8  9  [10]  11  12  بعدي   آخرين   

فروش فیلم استرچ پلی اتیلن
تماس با ما

تماس با ما

آدرس دفتر بازرگاني شركت: تهران، بزرگراه آفريقا، نبش خيابان نهم گاندي، پلاك 38، طبقه ششم، واحد 28

تلفكس: 88887991 - 88787299

 

 

کاتالوگ

دانلود کاتالوگ

جهت دریافت کاتالوگ و خدمات شرکت بازرگانی پترو اکسیر کیش بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود